VREMURI APOCALIPTICE: Televiziunea Romana face propaganda implantului cu cip

E-mail Print PDF

Dragi credinciosi am ajuns sa traim in vremurile in care au fost profetite de Sfinti Parinti ai Bisericii Ortodoxe. Am ajuns sa vedem cum in massmedia aservita in totalitate masoneriei si ocultei mondiale sa se faca publicitate pecetei Antihristului adica microcipului. In urma cu mai bine de o luna, in mediul online si pe retelele de socializare a inceput sa circule un reportaj de la o firma din Suedia despre "binefacerile" primite de angajatii acestei firme de la patronii lor. Aceste "binefaceri" sunt sub forma unor asa zise servicii sau avantaje cum ar fi de exemplu accesul in cladire fara cartela, folosirea copiatorului fara a mai introduce parola, etc. Televiziunea Nationala s-a gandit ca ar fi bine sa faca si ea propaganda microcipului in conditiile in care foarte multi romani refuza primirea cardului de sanatate.

{youtube}NU0OkSgPTSs{/youtube} 

Facebook

Contact

Manastirea Adormirea Maicii Domnului Bucuresti

  • Adresa: Str. Televiziunii, nr. 13, sector 6
  • Email: amdmamd@yahoo.com
  • Telefon: 0784.291.624